III Cross Duathlon - porządne ściganie, dobra zabawa

Cross Duathlon w Żarnowcu – GMINA DOPIEWO staje się imprezą, którą zawodnicy z całego kraju na stałe wpisują do swojego sportowego kalendarza i z niecierpliwością oczekują.
Już po raz trzeci w ostatnią sobotę października na linii startu stanęli chętni zmierzyć się z crossowymi terenami wokół źródełka Żarnowiec. W samo południe pojawił się rekordowo 186 uczestników, z czego 132 osoby startowały indywidualnie, natomiast pozostali tworzyli dwuosobowe sztafety. Nie można nie wspomnieć o najstarszym uczestniku zmagań – pan Józef Wrona z Wielunia ukończył te trudne terenowe zawody mając ukończone 80 lat. Mimo dwóch upadków z uśmiechem dobiegł do mety i nie był ostatni. Podczas wręczania nagród, dostał gromkie i nieustające brawa za przykład prawdziwego sportowca.

Odbiór pakietów i nagród

Osoby, które z różnych powodów nie odebrały pakietów startowych oraz nagród, mogą to zrobić w terminie do 5 listopada 2018 roku w hali sportowej GOSiR w Dopiewie ul. Polna 1a, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -22.00.

Nowy partner zawodów

Nowy partner zawodów

Do naszego grona partnerów dołączyła marka DASHRADE-produkty funkcjonalne dla sportowców. Jest to Polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą m.in. żeli energetycznych.

Pakiet startowy - odbiór

Pakiet startowy - odbiór

W tym roku w pakiecie startowym otrzymacie koszulkę termo aktywną ze srebrnym logo imprezy, voucher od firmy DASHRADE a na mecie pamiątkowy medal.

Pakiety będzie można odebrać w piątek 26 października w hali sportowej GOSiR w Dopiewie, ul. Polna 1a w godzinach 10:00 – 20:00 oraz w sobotę 27 października w biurze zawodów w Żarnowcu w godzinach 9:00 – 11:30.

III cross duathlon Żarnowiec

III cross duathlon Żarnowiec

Drodzy uczestnicy. To duża przyjemność organizować po raz trzeci cross duathlon w Żarnowcu. Miłe komentarze jakie otrzymaliśmy po zeszłorocznej edycji sprawiły że działamy dalej w pełni zdeterminowani, abyście dobrze wystartowali i miło wspominali nasze zawody.

Strony