VII edycja imprezy Cross Duathlon Żarnowiec już za nami

VII edycja imprezy Cross Duathlon Żarnowiec już za nami, w minioną sobotę 28 października na starcie w Żarnowcu pojawiło się ponad 200 zawodników, którzy mimo niesprzyjającej pogody i bardzo błotnistej trasy pokonali indywidualnie lub w sztafetach trasę o łącznej długości ponad 23 km.

W tym roku pierwszy raz w historii imprezy Cross Duathlon na mecie jako pierwszy i drugi zawodnik pojawili się uczestnicy sztafet. Najszybsza okazała się sztafeta REAL 64-sto, którzy wspólnie pokonali trasę w czasie 1:13:58, drugi czas uzyskała sztafeta ZŁOTA SZTAFETA pokonując całą trasę w czasie 1:15:41. Dopiero trzeci na macie był zawodnik indywidualny Adrian Drab z Kalisza, który ukończył zawody z czasem 1:16:36 i został zwycięzcą kategorii open, jest to już kolejne zwycięstwo Adriana na naszej imprezie. Pierwszą kobietą na mecie była Agnieszka Napierała, która pokonała całą trasę w czasie 1:35:57 i została zwyciężczynią w kategorii open kobiet.

Na uwagę zasługuję również 75 letni pan Eugeniusz Gryska, pokonał on cała trasę z czasem 2:26:21, a uśmiech towarzyszył mu do samego końca. Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i zapraszamy na kolejną edycje już w przyszłym roku.